KONST / Litografier / Färglitografi 11687120
nr 1168 7120
Max Book
(f. 1953)
Färglitografi, bemålad, Max Book (f. 1953), "Förseglad", signerad och numrerad 3/6, bladets mått: 48x60
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 mars 2018
kl 19:53:10
600 kr
800 kr